Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Sztuczne rośliny marki H. Andreas to coś więcej niż tylko dekoracja – to subtelny sposób na wprowadzenie natury, spokoju i harmonii do każdej przestrzeni. Zainspirowane prawdziwymi formami przyrody, nasze drzewa, rośliny, palmy i gałązki dekoracyjne tworzą atmosferę relaksu zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych – hotelach, biurach, salonach spa czy restauracjach.

Sztuczne drzewa przywodzą na myśl spacer po parku, dają poczucie świeżości i wyciszenia – idealnie sprawdzają się w recepcjach i strefach wejściowych, gdzie od pierwszego spojrzenia sygnalizują gościom spokój i elegancję.
Sztuczne palmy dodają tropikalnego klimatu – szczególnie polecane do stref basenowych, wellness czy ogrodów zimowych.
Dekoracyjne gałązki i pędy to doskonały wybór do subtelnych, naturalnych kompozycji roślinnych, które nawiązują do lasu, łąki lub ogrodu.

Nasze sztuczne rośliny wyglądają niezwykle realistycznie, nie wymagają pielęgnacji i zachowują swój efektowny wygląd przez wiele lat. Wybierz jakość i design, które tworzą niezapomnianą atmosferę.